Продаж комплектів постільної білизни від виробника оптом в Москві.

Продаж комплектів постільної білизни від виробника оптом в е.

Купити продукцію нашої компанії в е можна в офіційному представництві за адресою:

Комплекти постільної білизни оптом в е.

Ми виробляє і реалізує високоякісні комплекти постільної білизни з різних видів тканин:

бязі (сегмент недорого постільної білизни з відмінною якістю); перкаль (аналог всім відомого попліну); сатину, виробленого в Пакистані: однотонного, набивного, страйп-сатину; сатину https://billerbeck.ua/linens/pododeyalnik/ російського виробництва: однотонного і набивного; КПБ з трикотажного полотна: однотонні і з малюнками.

Колекція має понад 500 різних дизайнів, і так як ми є виробниками повного циклу, наша торгова пропозиція завжди стабільно , що є запорукою міцного, надійного партнерства.

Текстиль для дому оптом.

У каталозі представлений і домашній текстиль: подушки, ковдри, пледи, покривала, махрові вироби, рушники, трикотажні простирадла на резинці, скатертини, набори серветок, вафельні рушники та інші текстильні вироби, що створюють затишок в домі.

Всі ці товари можна недорого придбати дрібним і великим оптом зі складу в е. В московському філіалі ціни на всю продукцію безпосередньо від іванівського виробника, без посередників.

Переваги покупки домашнього текстилю оптом в нашій компанії.

якісний фабричний товар безпосередньо від виробника з Іваново; якісний пошиття та контроль якості власним ВТК ; у виробництві використовуємо тільки 100% бавовна; ціни від виробника; широкий асортимент текстильної продукції; стабільні торгові пропозиції; постійне оновлення товару новинками; вся продукція сертифікована; накопичувальна система знижок; зручне логістичне розташування.

Доставка по ме і МО.

Вартість доставки:

ВЕК, Ділові лінії, КИТ, Енергія – 500 р. всі інші ТК (в межах МКАД ) 750 р. по місту в межах МКАД 750 р. в ближнє Підмосков’я – за домовленістю.

Контакти.

Зателефонувати або написати нам можна за контактами вказаними на сторінці «Контакти».

Росія, р. Іваново, 15-й проїзд, будинок 4 Росія, р. , Костомаровский провулок, будинок 3, стор 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *