Доставка продуктів.

Не треба платити вперед!

адже ми віримо своїм клієнтам.

Пробуйте безкоштовно!

Якщо ви вперше купуєте продукти через Інтернет, то можливо у вас є деяка невпевненість – і повірте, це нормально. Ще недавно люди почували себе при замовленні книг, техніки або одягу, але зараз це вже стало нормою. Технології розвиваються так швидко, що іноді це просто дивує.

Деяким людям, щоб зважитися спробувати нове потрібен невеликий імпульс. Ось він – зробіть замовлення зараз і ми абсолютно безкоштовно надамо вам Абонемент на необмежену кількість доставок Delivery Pass строком на 1 місяць. Таким чином, ви нічим не ризикуєте і зможете особисто переконатися в якості наших продуктів і не один раз протестувати наш сервіс, за доставку платити не треба. Чого ви чекаєте?

Мінімальне замовлення всього 1000р.

і це дуже зручно.

Сладости

Бажаючих здійснювати замовлення через систему MNOGOMART.RU дуже багато і нам треба встигнути до кожного. Тому ми змушені встановити мінімальний поріг замовлення. Ви скажете, що він занадто маленький. Ну, що ж, адже ми любимо вас і хочемо бачитися з вами частіше.

Власники абонементів на доставку мають право НЕОБМЕЖЕНОЇ кількості безкоштовних доставок як місто, так і в передмістя!

Доставимо навіть на дачу!

чи ви думали, ми вас не залишимо без їжі?

Наші покупці добре знають наскільки сильно ми прагнемо бути зручними для вас. Тому немає нічого дивного в нашій готовності доставляти продукти за будь-якою адресою в межах СПб – в квартиру або офіс. Але ми також добре обслуговуємо багато котеджні селища, і з задоволенням зробимо для Вас доставку на дачу. І найдивніше – ми працюємо 7 днів на тиждень!

Вартість доставки в котеджне селище складає всього 490 руб. Для всіх нових клієнтів діє акція – місяць безкоштовних доставок!

Привозимо коли Вам зручно!

ми готові привезти ваше замовлення прямо сьогодні.

А також завтра або післязавтра, якщо ви побажаєте. Для вашої зручності кожен день розбитий на 4 трьох-часових інтервали, в які ми здійснюємо доставку продуктів та товарів на будинок, і ви можете вибрати будь-який найбільш підходящий: з 10 до 13 з 13 до 16 з 16 до 19 з 19 до 22 Така схема добре підходить тим, хто знаходиться вдень вдома, так і тим кому зручно отримувати замовлення після повернення з роботи або з фітнес-клубу. Зробіть замовлення сьогодні і ви самі зрозумієте як це зручно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *